הכירו את הצוות

 • חדווה ברעם

  חדווה ברעם

  מנהלת תפעול

  בוגרת תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת מגשרת מאוניברסיטת תל-אביב. שירתי כקצינת שלישות בצה"ל. עבדתי בתפקיד ביטחוני במשרד ראש הממשלה ומילאתי מספר תפקידים במגזר העסקי. טרם הצטרפותי לג'וינט-אשלים, שימשתי כמנהלת משרד בוועדה למלחמה בעוני, בראשותו של ח"כ אלי אלאלוף. באוגוסט 2015 הצטרפתי לג'וינט-אשלים כמנהלת תפעול במרכז הידע וההדרכה של אשלים. במסגרת תפקידי, אני אחראית, בין היתר, על תפעול המרכז בכל ההיבטים הלוגיסטיים והאדמיניסטרטיביים, ניהול קשר שוטף מול ממשקי העבודה בתוך הארגון ומחוצה לו, הרשמה לקורסים ועבודה צמודה עם מנהלת המרכז. לאחר התנסות במגזר הציבורי והמגזר העסקי, אני שמחה על ההזדמנות לעבוד בארגון חברתי. אני מוצאת עצמי נחשפת למגוון השירותים והתכניות של אשלים ומתרגשת מהמעורבות שלי בעשייה ערכית. מזה שנים אני עוסקת בפעילות התנדבותית בקהילה, מתוך תחושה של אחריות ושליחות חברתית. נשואה לאלי ואם לאבישג, יהל ואורי.

  אחר
 • עו"ד איריס פינקלשטיין

  עו"ד איריס פינקלשטיין

  מובילת תחום חקיקה ואסדרה במיזם ההתנדבות הישראלי ומפתחת ידע בפרויקט בתי המשפט הקהילתיים

  עורכת דין, בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות בלימודי משפטים באוניברסיטת בר-אילן. התחלתי את דרכי במשרד עורכי דין בתחום האזרחי-מסחרי. שם ייצגתי בתיקי ליטיגציה אזרחית כללית ומינהלית והענקתי ייעוץ משפטי שוטף לחברות ולעמותות. בנוסף לכך, שימשתי כעוזרת הוראה בפקולטה למשפטים בבר-אילן. לאחר מספר שנים בעולם העסקי, הבנתי כי אמנם במקצועי ובהכשרתי אני עורכת דין, אך בליבי ובנפשי אני פעילה חברתית. זכות גדולה ניתנה לי לממש את שני אלו הלכה למעשה ובשנת 2014 התחלתי את דרכי המקצועית בעולם החברתי כמנהלת הקליניקה המשפטית לזכויות אנשים עם מוגבלויות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן. שם פעלתי לקידום זכויותיהם של אנשים עם מוגבלויות במישור הפרקטי והאקדמי, באמצעות הגשת סיוע משפטי בתחומים מגוונים ובכלל זה מיצוי זכויות, ייצוג בתיקי ליטיגציה ופעילות לשינוי מדיניות ציבורית. זאת, תוך חינוך דור המשפטנים לעתיד לרגישות ולמודעות חברתית. בתפקידי השני, כמנהלת פיתוח יוזמות התנדבותיות לבני/ות נוער בג'וינט-אשלים, עסקתי בפיתוח תכניות התנדבות לנוער במצבי סיכון והעברתי הדרכות והכשרות מקצועיות בתחום ההתנדבות. בעבודתי באשלים כיום אני פועלת, במסגרת מיזם ההתנדבות הישראלי, לפיתוח, לקידום ולעיגון תחום ההתנדבות במדינת ישראל. זאת, באמצעות פיתוח תשתיות לאומיות ואסדרה של התחום במטרה להרחיב ולעודד את היקפי תופעת ההתנדבות. במקביל, אני פועלת למען פיתוח והמשגה של הידע המקצועי, הכלים, תפיסות העבודה וההכשרות בפרויקט בתי המשפט הקהילתיים, שמכוון ליצירת שינוי מערכתי במטרה לצמצם את תופעת הפשיעה בישראל על ידי שיקום עוברי חוק ומניעת חזרתם למעגל הפשיעה. אני מאמינה, כי המשפט אינו רק 'שירות' אלא בעיקר 'שליחות', המקפלת בחובה אחריות חברתית. במעבר לעולם החברתי גיליתי את העוצמות של השימוש בכלים המשפטיים למען קידום מטרות חברתיות וצדק חברתי, שינוי סדר העדיפות הלאומי והגנה על זכויות אדם.

  אחר
 • טלי קומיסיונרו

  טלי קומיסיונרו

  מנהלת השתלמויות ותקציבים

  בוגרת תואר שני במינהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש, תעודת הוראה ותואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר-אילן. במשך שנים עסקתי בניהול מחלקות משאבי אנוש בסקטור הפרטי. תחומי אחריותי כללו גיוס ומיון עובדים, ניהול הכשרות והדרכות, רווחת עובדים, פיתוח ארגוני וניהול תחום שכר ודיני עבודה. בשנת 2012 החלטתי לעשות שינוי מקצועי וערכי ולעבור לעולם החברתי, כך הגעתי לג'וינט ישראל אשלים. במסגרת תפקידי אני מנהלת את תחום גמול ההשתלמות בקורסי הגמול ומנהלת את תקציבי מרכז ידע ולמידה, תקציבי הכשרות, כנסים וימי עיון. בשעות הפנאי, אני מתנדבת בסיירת "הורים ערים" באזור מגוריי, המטפלת בבני נוער וצעירים במצבי סיכון ולהנאתי לומדת ומשחקת טניס.

  אחר
 • לילך דונשיק (כהן)

  לילך דונשיק (כהן)

  מנהלת הדרכה

  הצטרפתי לאשלים בשנת 2017, לאחר עשור בעבודה עם נוער במסגרות חינוך בלתי פורמלי, ביניהן "מסע ישראלי", עמותת Appleseed's academy ו"אחריי"- נוער מוביל שינוי, שם עבדתי כחמש שנים. אני יועצת ארגונית בהכשרתי. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת בר-אילן ובוגרת תואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגוני מהמרכז הבינתחומי הרצלייה. בתחילת דרכי עסקתי בהדרכה, ובהמשך בריכוז ובניהול.  הובלתי תכנית הכנה לצבא, עידוד לשירות משמעותי ופיתוח מנהיגות. התכנית, בפריסה ארצית, התקיימה ב-100 בתי ספר בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל. במסגרת תפקידיי הקודמים ניהלתי צוותי הדרכה גדולים, הנחתי, פיתחתי הדרכה, ייעצתי וליוויתי תהליכי שינוי ופיתוח בארגונים. כיום, באשלים, אני מנהלת הדרכה ואחראית על בנייה, תכנון והובלה של תהליכי הדרכה. תפקיד זה דורש ראייה ארגונית רחבה של התכניות וההדרכות ממבט על. אני אמונה על בחירת הדרכים והכלים המתאימים להדרכה, פיתוח המערכים, בחירת המרצים והמנחים ואחריות על הפרטים התקציביים והלוגיסטיים. התפקיד כולל גם קשר עם גורמים שונים בתוך הארגון ומחוצה לו. אני מוצאת את תפקידי הנוכחי דינמי ומאתגר. בכל פעם אני באה במגע עם תכניות שונות, הפונות לאוכלוסיית יעד שונות ומנוהלות על ידי אנשי מקצוע בעלי פרופיל מקצועי ייחודיי. בת זוג לאלישע ואם לנטע וגפן. אוהבת לבלות עם המשפחה והחברים, לטייל ולהיות כמה שיותר בטבע.

  אחר
 • מירב לוי

  מירב לוי

  מנהלת למידה ופיתוח מקצועי

  אימא ליהלי ולגפן. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קהילתית מאוניברסיטת בר-אילן. לאורך כל חיי המקצועיים עסקתי בתחום ההתנדבות והיא זאת שהתוותה את דרכי המקצועית. התחלתי כמתנדבת עם נוער בסיכון ב"הפוך על הפוך" בעמותת עלם. לאחר מכן, ניהלתי את המכון ללימודי התנדבות בעמותת נדב המרכז הישראלי להתנדבות נוער וצעירים. בתפקידי עסקתי בפיתוח מסגרות למידה והדרכה לעוסקים בניהול ובהנהגת מתנדבים. הייתה לי הזכות לקחת חלק בפיתוח המקצועי של תחום ניהול ההתנדבות, שהיה רק בראשיתו במדינת ישראל. לאחר סיום עבודתי בעמותת נדב, נסעתי לשנתיים לקנדה, תקופה שבה נחשפתי למגוון של תכניות ותפיסות מקצועיות שפותחו שם בתחום ההתנדבות. עם חזרתי, השתלבתי כמנהלת ההדרכה בתכנית עמ"ן עיר מתנדבת נוער של ג'וינט ישראל ומשרד החינוך וכן ניהלתי את פורום ההתמקצעות במיזם ההתנדבות הישראלי בניהול הג'וינט. כיום, במסגרת עבודתי באשלים, אני מנהלת ההדרכה של אשלים. אני עוסקת בניהול ובפיתוח תכניות הדרכה פנים-ארגוניות ובפיתוח הכשרות לקהל מקצועי ומגוון שעובד עם ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון ובני משפחותיהם. אני שמחה וגאה בכך, שמסלול הקריירה המקצועי שלי אפשר לי לאורך כל אורכו לשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי התנדבות והדרכה

  אחר