הכירו את הצוות

 • ד"ר רמי סולימני

  ד"ר רמי סולימני

  מנכ"ל ג'וינט ישראל אשלים

  הצטרפתי לג'וינט ישראל בשנת 1991, לאחר שכיהנתי כמנהל 'המרכז לחינוך טכנולוגי לנוער' בירושלים, שבו פותח מודל עבודה ייחודי לנוער מנותק. בתפקידי הראשון בג'וינט, פיקחתי על יישום מודל ייחודי זה ופעלתי להפצתו בכל רחבי הארץ. במהלך השנים, זכיתי להתקדם בשדרת התפקידים הניהוליים ובשנת 2005 התמניתי למנכ"ל אשלים. תחת הובלתי פותחו תכניות דגל, שהפכו לסימן ההיכר של הג'וינט בתחומי הגיל הרך, הקהילה, החינוך, הרווחה והבריאות. לאורך הקריירה המקצועית שלי, שילבתי בין עשייה חינוכית ולימודים אקדמיים, תוך דגש על עבודה עם ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון. כיום אני שוקד על ייזום, פיתוח והובלת מיזמים מערכתיים ברמה הלאומית עבור האוכלוסיות הפגיעות ביותר בחברה הישראלית, תוך הרחבת מעגל השותפויות עם ארגוני המגזר השלישי, המגזר העסקי והפילנתרופיה הישראלית. בעל תואר ב.א. בגיאוגרפיה ובחינוך, תואר מ.א. בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית, תואר מ.א. במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה ותואר דוקטור מהמרכז לחקר החינוך באוניברסיטת סאסקס באנגליה.

  מנכל
 • רחל מרום

  רחל מרום

  מנהלת לשכת מנכ"ל

  בתום 12 שנים בשירות קבע בחיל המודיעין, הצטרפתי לצוות בית ספר "מפנה", שהוא מרכז חינוכי טכנולוגי לנוער בירושלים, בניהולו של ד"ר רמי סולימני. מאז ובמשך 28 שנים אנו עובדים יחד, מתוכן 25 שנים בג'וינט-אשלים. במסגרת תפקידי כמנהלת לשכת המנכ"ל, אני אחראית על ההתנהלות השוטפת של הלשכה ועל ניהול צוות המזכירות. למשרד אני מגיעה כל בוקר עם חיוך ושמחה בלב. יום העבודה שלי תמיד עמוס, אני נדרשת מדי פעם להישאר בעבודה עד השעות המאוחרות של היום. את המתח והלחצים שאני צוברת אני פורקת בפעילות ספורטיבית. אוהבת לרוץ ולהשתתף בכל מרוץ אפשרי. בזכות ההתמדה זכיתי גם במדליות ובגביעים. אני גאה להיות חלק מארגון חברתי, שעושה למען ילדים, נוער וצעירים בחברה הישראלית.

  אחר
 • דניאל קרני

  דניאל קרני

  עוזר מנכ"ל

  בשנת 2011 הצטרפתי לצוות אשלים כמנהל פיתוח ידע במרכז ידע ולמידה אשלים (מיד"א). זאת, בעקבות מומחיותי בפיתוח ידע, בייעוץ אסטרטגי למקבלי החלטות, בתכנון ובהובלת תהליכי חשיבה ולמידה ארגוניים ובכתיבת ניירות מדיניות. במהלך ארבע שנות כהונתי במרכז הייתי מעורב בתכנון ובהובלת תהליכי פיתוח ידע ולמידה רבים, הן ברמת היחידות והן ברמה הארגונית הכוללת. בשנת 2015 מוניתי לעוזר מנכ"ל אשלים ומנהל פיתוח ידע במטה. במסגרת תפקידי, ולצד אחריות על הכנה, תיעוד ומעקב של פגישות עבודה במטה, אני עוסק במשימות חילוץ והנגשת ידע, איסוף וניתוח נתונים, פיתוח והפקת חומרים מקצועיים כתובים. מזה כשנתיים וחצי, אני עורך, את עט השדה, כתב עת חברתי חצי-שנתי של אשלים בנושא ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון ומשפחותיהם. לפני שהצטרפתי לצוות אשלים, עבדתי בחברת 'אשנב', המפתחת מודלים וידע חדשניים לשילוב אנשים עם מוגבלות במוסדות להשכלה גבוהה ובשוק התעסוקה הישראלי. את דרכי המקצועית התחלתי כאנליסט במכון 'ראות', העוסק בתהליכי חשיבה, בחדשנות חברתית ובתכנון אסטרטגי, יחד עם מקבלי החלטות בממשלה. אני בעל תואר ראשון בהיסטוריה כללית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגר התכנית לתואר מוסמך למצטיינים בבית הספר למדיניות ציבורית ע"ש פדרמן באוניברסיטה העברית בירושלים. מתגורר בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים, נשוי ואב לשלושה.

  אחר