דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

הערך המוסף של אשלים גלום בהיותה מעבדת פיתוח חברתית, השואפת לייצר השפעה מערכתית ומתמשכת (System Wide Impact) בשתי רמות, בעת ובעונה אחת: בשינוי מצבן של אוכלוסיות היעד מחד גיסא, ובשינוי של תפיסות מקצועיות וצעדי מדיניות אופרטיביים ברמת המערכת, מאידך גיסא.

אחד התפקידים החשובים והמאתגרים ביותר של מעבדת פיתוח שכזו הוא לשמש זרז של תהליכי פיתוח ולמידה חדשניים עבור קהלי היעד המגוונים במרחב הציבורי ובשותפות איתם. בהקשר הזה, העוצמה שלאשלים והמפתח להמשך הצלחתה בעתיד מצויים בנקודת החיבור שבין המערכות - בתפר שבין השדה לאקדמיה.

אתר האינטרנט הוא אחת הבמות המקצועיות והבולטות, המאפשרות הנגשה והפצה של מידע, ידע ופרקטיקות עבודה מוצלחות (best practices). לכן, לצד היותו של האתר מראה ארגונית וכתובת ראשונית להיכרות ולהתרשמות מקצועית, הרי שהאתר, במתכונתו החדשה, הוא כלי מקצועי, נגיש ורלוונטי, המיועד לעובדי אשלים, לאנשי המקצוע, לשותפים ולאוכלוסיות היעד עמם אנו עובדים.

כמנכ"ל אשלים, כולי תקווה שהאתר החדש, על מגוון המידע והנתונים שבו, יבטא את החזון ואת השליחות של אשלים להיות מעבדת פיתוח מהמובילות במדינת ישראל וארגון השואף לחולל שינוי חברתי, הן ברמת אוכלוסיות היעד והן ברמת המערכת.

 

בברכה,

ד"ר רמי סולימני