הכירו את הצוות

 • איתמר בן חור

  איתמר בן חור

  סמנכ"ל כספים

  במסגרת תפקידי אני אחראי על תכנון, פיקוח וביצוע בפועל של מערך התקצוב של אשלים על כלל התקשרויות העמותה עם הממשלה והתורמים ועם גופים מפעילים, ספקים ונותני שירות. אני מביא איתי לאשלים ניסיון בעבודה הן מהמגזר הציבורי באגף שוק ההון במשרד האוצר והן מהמגזר הפרטי כחשב ביטוח כללי בחברת מנורה.
  השכלה: בוגר תואר ראשון במדעי החיים וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במינהל עסקים מהמכללה למינהל. חשוב לי שהתכניות שלנו יוטמעו בהצלחה במשרדי הממשלה השונים ויחוללו שינוי והשפעה מהותית ומתמשכת בקרב אוכלוסיות היעד למענן אנו פועלים.

  שניה למנכל
 • נאוה אייזיק

  נאוה אייזיק

  מנהלת תקציבים וסגנית מנהל הכספים

  במסגרת תפקידי אני מובילה תהליכי תכנון תקציביים של התכניות השונות מתוך ראייה של קיימות והשפעה, החל מהשלבים המוקדמים של הפיתוח ועד להטמעת התכניות במערכת. הגעתי לג'וינט מעולם ההיי-טק מתוך רצון לרתום את כישוריי לעשייה בתחום החברתי. לאשלים הצטרפתי עם היווסדה בשנת 1998 בתפקיד חשבת העמותה. לפני כשנתיים, עברתי לתפקידי הנוכחי. אני שמחה שניתנה לי הזכות לממש את ערכי החברתיים גם במקום העבודה ולהשפיע אפילו במעט על מצבם של ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון ובני משפחותיהם.

  אחר
 • אושרית שבת

  אושרית שבת

  מנהלת חשבונות
  לג'וינט ישראל הצטרפתי בשנת 1995 מיד לאחר שסיימתי את השירות הלאומי בכנסת ישראל. התפקיד המשמעותי שביצעתי במטה אשלים, היה בלשכת המנכ"ל - ד"ר רמי סולימני. למדתי הנדסת תעשיה וניהול ובהמשך הנהלת חשבונות. מיד בסיום לימודי הנהלת החשבונות, הגשמתי חלום ומוניתי למנהלת חשבונות ומנהלת תפעול של תכנית 'נושמים לרווחה' - המסייעת למשפחות החיות בעוני. מבחינתי זו היתה "הצבעת אמון" של המערכת ביכולותיי וכישרוני, אני גאה להיות חלק מאשלים ומרגישה סיפוק רב בעבודתי.  עבורי, אחרי שנים רבות בארגון, אשלים היא  משפחה שנייה. אני אמא לארבעה ילדים, מתגוררת במעלה אדומים.
   
  אחר
 • איימי גרוס

  איימי גרוס

  תקציבאית

  בעברי, שימשתי כמנהלת חשבונות ראשית במספר חברות מסחריות והתמחיתי בבנייה וניתוח דוחות. כיום, אני משמשת כתקציבית האחראית על מספר גדול של תקציבים. בתחומי אחריותי בניית תקציב, בקרה על ביצוע ובדיקת תקינות התשלומים השוטפים. את לימודיי במתמטיקה התחלתי  באוניברסיטת Queens College והמשכתי באוניברסיטה העברית בירושלים. אני גאה להיות חלק מארגון הדואג לצרכים החברתיים של ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון ובני משפחותיהם וחשה סיפוק רב מתרומתי. גרה בירושלים, נשואה לישראל ואמא לשמואל אלי, יענקלה ורויזי, נהנית מאוד לבלות זמן איכות עם עשרת נכדיי ונכדותיי.

  אחר
 • דפנה מצפה

  דפנה מצפה

  אחראית מכרזים והתקשרויות
  בוגרת  תואר ראשון ותעודת הוראה בגיאוגרפיה ומקרא מהאוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת תפקידי אני אחראית על כל נושא המכרזים וההתקשרויות של אשלים, משלב כתיבת המכרז ועד לבחירת הגוף המפעיל וחתימת חוזה עימו. השייכות לארגון כמו הג'וינט גורמת לי הרגשת סיפוק ותרומה לעשייה חברתית משמעותית. אני נשואה ואימא ל-3 ילדים ומתגוררת בגבעון החדשה. 
   
  אחר
 • מירב ניסני

  מירב ניסני

  מנהלת חשבונות

  בהכשרתי, מנהלת חשבונות סוג 3 וחשבת שכר. טרם הגעתי לג'וינט עבדתי במשך 15 שנים בחברה הממשלתית למדליות כמנהלת חשבונות. בארגון הג'וינט עבדתי ראשית באשל, עמותה העוסקת בפיתוח שירותים לזקן ולאחר מכן, עברתי ליחידת הכספים באשלים. לצד תפקידי כמנהלת חשבונות, אני עוסקת גם בניהול תקציבים בתכניות של אגף חינוך ונוער בג'וינט. עושר התכניות אליהן אני נחשפת בעבודתי הינו רב ביותר. אני שמחה וגאה להיות חלק ממשפחת אשלים ולעבוד במסגרת ארגון שלו השפעה חברתית רחבה.

  אחר